Rysovacie perá

Rysovacie perá

E-shop: Luxusné plniace perá svetových značiek za super ceny!

Kvalitné výkresy jedine s rysovacím perom

Hľadáte kvalitné pero pre výkresy a technickú kresbu? Vyskúšajte špičkové a luxusné rysovacie perá. Osvedčené rysovacie perá sa hodia ako pre profesionálov, tak aj pre študentov. Pri výbere rysovacej ceruzky sú veľmi dôležité najmä ostré hroty a ich veľkosť.

Ako má vyzerať rysovacie pero?

Rysovacia ceruzka musí byť pohodlná, dobre uchopiteľná a výborne tvarovaná. Jedine tak budete so svojimi návrhmi a výkresmi spokojní. Rysovacie perá a mikroceruzky majú veľmi dobre prepracovanú dolnú ergonomickú časť.

Darujete rysovacie pero

Rysovacie pero môže byť aj vhodným darčekom pre Vaše študujúce deti. Rovnako dobre sa uplatní ako praktický a hodnotný darček pre zamestnancov a vedúcich pracovníkov. Rysovacie perá môžete zakúpiť jednotlivo alebo v luxusných darčekových v sadách. Bohatá je tiež ponuka príslušenstva k rysovacej potrebám.

Aká značka sa oplatí?

Aj medzi rysovacími perami sa nájdu lepšie a horšie značky. Za naozaj kvalitné perá sú považované perá značiek Staedtler či Rotring. Lacnejšou alternatívou môžu byť perá Centropen. Ak to však myslíte s rysmi vážne, siahnite po Staedtler a Rotring.

E-shop: Luxusné plniace perá svetových značiek za super ceny!