Perá Parker

Perá Parker

E-shop: Luxusné plniace perá svetových značiek za super ceny!

Hľadáte zaujímavý, originálny a praktický darček pre Vašich blízkych, priateľov, šéfa či obchodných partnerov? Potom stavte na klasický darček v podobe elegantných písacích potrieb. Písacie perá opäť prichádzajú do módy. Obľúbené sú tiež guličkové a keramické perá. Výrobcovia prichádza na trh s mnohými novinkami i darčekovými setmi. Písacie potreby Parker sú výbornou voľbou.

Kvalitná značka Parker

Ako tip na výber darčeka odporúčame značku písacích potrieb Parker. Patrí k najlepším z najlepších. Perá Parker Vás nesklamú. Písacie potreby Parker si obľúbite vo svojej kancelárii, doma i na cestách. Je to tiež výhodný darček. Perá Parker sú jednou veľkou legendou. Pero Parker sa hodí ako pre vysoko postaveného manažéra, tak i ako darček pre Vášho manžela, priateľa či priateľku. História značky Parker začína už v osemdesiatych rokoch 19. storočia. Pero Parker vymyslel chudobný učiteľ telegrafie Georgie Safford Parker. Privyrábal si totiž predajom písacích potrieb v jednom obchode. Perá predával svojim študentom a cítil sa za kvalitu predávaných písacích potrieb zodpovedný. Čoskoro spoznal, že väčšina pier, ktoré predáva je len nekvalitný brak. Preto najskôr všetky perá sám opravoval a potom sa rozhodol zostrojiť svoje vlastné kvalitné písacie potreby. Ponúkol lepší produkt, než iné firmy. Prvé plniace pero Parker bolo patentované v roku 1889. Úspech na seba nenechal dlho čakať a o päť rokov neskôr už firma Parker Pen patrila medzi najvýznamnejších výrobcov na trhu s písacími potrebami. Doprajte si aj Vy pohodlné, ľahké, spoľahlivé a kvalitné písacie potreby Parker.

Plniace, guľôčkové alebo keramické pero?

K obľúbeným výrobkom firmy Parker patrí pera. Môžete zvoliť medzi plniacim, keramickým či guličkovým perom. Plniace perá Parker sú klasikou na trhu a vracia sa späť do módy. Guľôčkové perá Parker majú náplň, ktorá obsahuje hustý atrament s konzistenciou pasty alebo gélové náplne. Guľôčkové pero Parker píše plynule, nevyteká a vydrží dlho písať. Keramické pero Parker vypĺňa medzeru medzi plniacim a guľôčkovým perom. Kombinuje vlastnosti oboch – ľahkosť písania plniacim a jednoduché ovládanie guličkového pera.

E-shop: Luxusné plniace perá svetových značiek za super ceny!