Perá Waldmann

Perá Waldmann

E-shop: Luxusné plniace perá svetových značiek za super ceny!

PrecĂ­zne pĂ­sacie potreby pre kaĹľdĂş prĂ­leĹľitosĹĄ

Kvalitné perá Waldmann patria medzi najžiadanejšie písacie potreby. Vyznačujú sa precíznym spracovaním, skvele vybranými materiálmi a vysokou eleganciou. Ak hľadáte zaujímavý darček pre obchodných partnerov alebo svojich blízkych, potom ste na správnom mieste. Ponúkame Vám pár tipov, aké perá Waldmann môžete zakúpiť.

Perá Waldmann Alegro II

Pero Waldmann Alegro II je sada guličkového a plniaceho pera z masívneho striebra s dizajnom vypovedajúcim o jedinečnosti svojho majiteľa. Celý skvost je navyše zabalený v darčekovej sofistikovanej krabičke. Waldmann Chess je guličkové pero s čiernou lakovanou úpravou s viečkom z mincového striebra. Guľôčkové pero je navyše pre jednoduchšie ovládanie vybavené otočným mechanizmom.

Perá Waldmann Xetra Sueno

Waldmann Xetra Sueno je plniace pero z mincového striebra s unikátnym X štýlom a klipom zdobeným Sueno vzorom. Pre ešte lepšie využitie pera si môžete zvoliť hrot so slabým alebo miernym tlakom. Slabý hrot pera Waldman Xetra Sueno vytvára jemnú stopu a je obľúbený predovšetkým ženami. Oproti tomu stredný hrot tvorí priemerný tlak aj šírku stopy pri písaní. Je vhodný pre väčšinu používateľov.

E-shop: Luxusné plniace perá svetových značiek za super ceny!