Perá Waterman

Perá Waterman

E-shop: Luxusné plniace perá svetových značiek za super ceny!

Značka Waterman patrí k najobľúbenejším a najkvalitnejším výrobcom písacích potrieb vo svete. Perá Waterman ponúkajú dômyselnú originalitu i klasiku. Pero Waterman využijete vo Vašom živote mnohokrát. Je ľahké, dobre sa sním píše a navyše skvele vyzerá.

História perá Waterman

História značky Waterman siaha už do roku 1883. Perá Waterman vymyslel newyorský poisťovací agent Lewis E. Waterman. Ktorý prišiel o zákazku len preto, že jeho plniace pero pri podpise urobilo na zmluvu machule. Než sa vrátil s novou kópiou, klient bol preč. Waterman sa dušoval, že toto sa mu už nikdy nesmie stať a atrament mu už nesmie vytiecť. Sám začal premýšľať, ako zabrániť tomu, aby atrament vytekal z pera. O rok neskôr si už nechal patentovať svoje vlastné plniace pero Waterman. Pera Waterman potom postupne dobyli celý svet a získali si veľa spokojných zákazníkov z radov podnikateľov, manažérov, úradníkov a ďalších.

120 rokov tradície

V súčasnej dobe predstavuje značka Waterman viac než 120 ročnú tradíciu. Tromfom značky Waterman je preslávený a neopakovateľný francúzsky dizajn a šarm s unikátnymi lakovanými povrchmi. Pero Waterman je synonymom istoty pre Vaše podnikanie a obchodné schôdzky.

E-shop: Luxusné plniace perá svetových značiek za super ceny!