Parker s rytinou?

Parker s rytinou?

E-shop: Gravírovanie na perá Parker za 14 EUR. ⭐ Odporúčame.

Písacie pero Parker je darček, po ktorom človek siahne len niekoľkokrát za život. Po prvé, mama a otec nepotrebujú na stole veľa pier, zvyčajne stačí jedno kvalitné, a po druhé, kúpa pera Parker je jednoducho investícia. Nestojí toľko, čo bežné pero, takže je pochopiteľné, že si darca dáva pri jeho výbere záležať.

Ak plánujete zvýšiť zážitok z takéhoto darčeka, dobrým tipom môže byť laserové gravírovanie na už zakúpené pero alebo ceruzku.

Čo je gravírovanie a koľko stojí Parker s gravírovaním?

Inými slovami, gravírovanie je proces, pri ktorom sa na pero umiestni vaše meno, názov spoločnosti s monogramom alebo logo. To sa vykonáva pomocou laserovej technológie, ktorá na kovové pero vypáli príslušný text alebo vzor.

Gravírovanie je možné spracovať len na kovových perách. Každé pero má iný podklad, takže niekedy môže byť monogram zlatý, inokedy strieborný, niekedy čierny.

A koľko taký Parker stojí?

Možno budete prekvapení, ale cena nie je až taká zlá. Pripočítajte k peru Parker poplatok 350 CZK s DPH (cca. 14 EUR) za vygravírovanie mena alebo iného nápisu a máte konečnú cenu perfektného darčeka.

U dobrých dodávateľov je úplne bežné, že za gravírovanie platia vopred a celý proces trvá približne 3 dni.

E-shop: Luxusné plniace perá svetových značiek za super ceny!