Perá Graf Von Faber Castell

Perá Graf Von Faber Castell

E-shop: Luxusné plniace perá svetových značiek za super ceny!

Elegancia a precĂ­znosĹĄ.

Ak sa neuspokojíte s málom a chcete skutočne reprezentovať, potom si vyberte značku písacích potrieb Graf von Faber Castell. Je to jedinečná značka s puncom originality a jemnej elegancie. Perá Graf von Faber Castell patria ku špičkám na trhu. Hodia sa pre mnoho príležitostí. Zviditeľníte svoju firmu, obdarujte obchodných partnerov a priateľov. Vybrali sme pre Vás niekoľko tipov pre ľahší výber. Skúste sa inšpirovať.

V hlavnej úlohe ebenové drevo.

Pero Classic Anela Ebony je guličkové pero s telom z ebenového dreva, navyše je zdobené jemnými platinovými prúžkami. Perá Graf von Faber Castell sú dodávané v luxusnom darčekovom balení.

Ležérnosť a klasika.

Perá Graf von Faber Castell Classic Intuition Black je špičkové guličkové pero s telom vyrobeným z jedného kusu živice. Elegantný vzhľad, precízne spracovanie a praktickosť sú zaručené. Ideálny dar pre všetkých milovníkov krásnych písacích potrieb.

Pero roku 2008.

Pre skutočných pôžitkárov a milovníkov luxusu je určené Pero roku 2008 od značky Graf von Faber Castell. Na prvý pohľad vás očarí kontrastná hra medzi lesknúcim sa saténovým drevom a kovovým platinovaným kovaním. Pero roku 2008 je skutočný unikátom. Sofistikovaná drevená darčeková krabička dotvára celkový grandiózny efekt. Ak chcete ohromiť, je toto pero pre Vás vynikajúcim riešením.

E-shop: Luxusné plniace perá svetových značiek za super ceny!